Hírek

Naptár

2018. December
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Eredmények Európa Kupa 2014

result start No discipline category age name / title Club Nat
    Final          
1 6 Hip-hop Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
2 9 Hip-hop Solo F Youth Czumaj Oliwia FANABERIA PL
3 11 Hip-hop Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
4 8 Hip-hop Solo F Youth ZUBRYK KATERYNA VicLand UKR
5 2 Hip-hop Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
6 7 Hip-hop Solo F Youth Ancsin Réka FIT DANCE SE HU
    Semifinal           
1 2 Hip-hop Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
1 6 Hip-hop Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
1 8 Hip-hop Solo F Youth ZUBRYK KATERYNA VicLand UKR
4 9 Hip-hop Solo F Youth Czumaj Oliwia FANABERIA PL
5 11 Hip-hop Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
6 7 Hip-hop Solo F Youth Ancsin Réka FIT DANCE SE HU
7 3 Hip-hop Solo F Youth Vári Zsófia FIT DANCE SE HU
8 1 Hip-hop Solo F Youth Pintér Fanny Tornado Dance Club SER
8 5 Hip-hop Solo F Youth Vass Vivien MAROSHÉVIZI FITNESS HU
10 4 Hip-hop Solo F Youth Váradi Veronika Tornado Dance Club SER
11 10 Hip-hop Solo F Youth Zigyarev Alekszandra Tornado Dance Club SER
12 12 Hip-hop Solo F Youth Csányi Vivien Tornado Dance Club SER
               
1 15 Hip-hop Solo F Mini Kośnik Daria FANABERIA PL
1 16 Hip-hop Solo F Mini Lewenda Nicola EGURROLA DANCE STUDIO PL
3 17 Hip-hop Solo F Mini Świderska Natalia FANABERIA PL
4 13 Hip-hop Solo F Mini TRACHUK SOFIIA VicLand UKR
5 14 Hip-hop Solo F Mini Tóth Ramóna Tornado Dance Club SER
               
1 19 Hip-hop Solo F Junior Welspacher Vivien REBEL LION HU
2 18 Hip-hop Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
3 22 Hip-hop Solo F Junior KORCHYNSKA ANASTASIIA VicLand UKR
4 21 Hip-hop Solo F Junior Futo Lea Tornado Dance Club SER
               
1 26 Hip-hop Solo F Adult Świerczewska Wiktoria FANABERIA PL
2 27 Hip-hop Solo F Adult Turák Nikolett DANCE  FEELING HU
3 25 Hip-hop Solo F Adult Lehocki Tímea  Tornado Dance Club SER
4 24 Hip-hop Solo F Adult Madoń Klaudia FANABERIA PL
               
1 31 Hip-hop Solo M Youth Sundrani Dawid EGURROLA DANCE STUDIO PL
2 29 Hip-hop Solo M Youth Lewandowski Jakub K.S. Czarne Stopy PL
2 30 Hip-hop Solo M Youth TOMASZEWSKI IGOR FANABERIA PL
4 28 Hip-hop Solo M Youth Varga Ákos FIT DANCE SE HU
               
1 34 Hip-hop Solo M Junior Maślakiewicz Maciej K.S. Czarne Stopy PL
2 33 Hip-hop Solo M Junior Hatvani Szabolcs A + A HU
3 32 Hip-hop Solo M Junior Durman Mateusz K.S. Czarne Stopy PL
               
1 36 Hip-hop Solo M Adult HORVÁTH ÁKOS Dr. Kiss Imre Művelődési Kör SER
               
1 40 Hip-hop Duo Mini Bielenik Alicja  K.S. Czarne Stopy PL
               
1 42 Hip-hop Duo Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
2 46 Hip-hop Duo Youth Piluch Aleksandra  FANABERIA PL
3 44 Hip-hop Duo Youth Więch Marcelina FANABERIA PL
4 47 Hip-hop Duo Youth Pintér Fanny – Puskás Tamara Tornado Dance Club SER
5 41 Hip-hop Duo Youth Ancsin Réka - Vári Zsófia FIT DANCE SE HU
6 43 Hip-hop Duo Youth Soós Lili - Vass Vivien MAROSHÉVIZI FITNESS HU
7 45 Hip-hop Duo Youth Márjás Patrícia-Markov Milena Tornado Dance Club SER
               
1 50 Hip-hop Duo Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
2 48 Hip-hop Duo Junior Durman Mateusz K.S. Czarne Stopy PL
3 49 Hip-hop Duo Junior Csányi Vivien - Futo Lea  Tornado Dance Club SER
               
1 53 Hip-hop Duo Adult Madoń Klaudia FANABERIA PL
2 54 Hip-hop Duo Adult KORCHYNSKA HRYSTYNA KORCHYNSKA ANASTASIIA VicLand UKR
3 51 Hip-hop Duo Adult Langó Nikolett – Mátyus Petra TIGERS SE HU
               
1 56 Hip-hop Couple Youth Farkas Virág - Varga Ákos FIT DANCE SE HU
2 55 Hip-hop Couple Youth Sundrani Dawid EGURROLA DANCE STUDIO PL
3 57 Hip-hop Couple Youth Kacprzak Damian  Klub Sportowy Jaszczur PL
               
1 58 Hip-hop Couple Junior Hatvani Csenge - Hatvani Szabolcs A + A HU
               
1 59 Hip-hop Couple Adult TAKÁCS ENIKŐ –HORVÁTH ÁKOS Dr. Kiss Imre Művelődési Kör SER
2 60 Hip-hop Couple Adult Botos Tamás – Langó Nikolett TIGERS SE HU
               
1 61 Hip-hop Small Group Youth FANABERIA FANABERIA PL
2 62 Hip-hop Small Group Youth Luzik Hip-hop EGURROLA DANCE STUDIO PL
3 63 Hip-hop Small Group Youth K.S. Czarne Stopy K.S. Czarne Stopy PL
               
1 66 Hip-hop Small Group Junior Come baby REBEL LION HU
2 64 Hip-hop Small Group Junior   FIT DANCE SE HU
3 65 Hip-hop Small Group Junior K.S. Czarne Stopy K.S. Czarne Stopy PL
4 67 Hip-hop Small Group Junior   PL TEAM HU
               
1 69 Hip-hop Formation Youth K.S. Czarne Stopy K.S. Czarne Stopy PL
2 70 Hip-hop Formation Youth Zgraja Zgraja PL
3 71 Hip-hop Formation Youth The Best Tornado Dance Club SER
4 68 Hip-hop Formation Youth   ART’S OK HU
               
1 73 Hip-hop Formation Junior K.S. Czarne Stopy K.S. Czarne Stopy PL
2 72 Hip-hop Formation Junior   PL TEAM HU
3 74 Hip-hop Formation Junior Zgraja Zgraja PL
4 75 Hip-hop Formation Junior Hip-Hop Dance  Rok Dance! RO
               
1 76 Break Solo F Youth Grabowicz Aleksandra Klub Sportowy Jaszczur PL
               
1 77 Break Solo M Youth Soós Roland MAROSHÉVIZI FITNESS HU
2 78 Break Solo M Youth Kacprzak Damian  Klub Sportowy Jaszczur PL
               
1 79 Break Duo Adult Botos Tamás – Kovács Tamás TIGERS SE HU
               
1 273 Electric Solo M Junior Durman Mateusz K.S. Czarne Stopy PL
               
               
1 80 Funky Solo F Mini TRACHUK SOFIIA VicLand UKR
               
1 88 Funky Solo F Youth ZUBRYK KATERYNA VicLand UKR
2 86 Funky Solo F Youth Kálmán Kitti REBEL LION HU
3 82 Funky Solo F Youth Puskás Tamara Tornado Dance Club SER
4 87 Funky Solo F Youth Pejčić Nina Tornado Dance Club SER
5 85 Funky Solo F Youth Vujaklija Milica Tornado Dance Club SER
5 89 Funky Solo F Youth Horvát Szanella Tornado Dance Club SER
7 83 Funky Solo F Youth Meznerics Enikő Tornado Dance Club SER
8 81 Funky Solo F Youth Lázár Lilla DANCE  FEELING HU
               
1 92 Funky Solo F Junior Welspacher Vivien REBEL LION HU
2 93 Funky Solo F Junior Spaczér virág DANCE  FEELING HU
3 90 Funky Solo F Junior Nedelkovits Katalin PÁTYI SE HU
4 91 Funky Solo F Junior Kökény Adrienn Tornado Dance Club SER
               
1 96 Funky Solo F Adult Lehocki Tímea Tornado Dance Club SER
2 95 Funky Solo F Adult Turák Nikolett DANCE  FEELING HU
               
1 97 Funky Duo Mini Mónus Cintia - Nyíri Milla DANCE  FEELING HU
               
1 98 Funky Duo Youth Pintér Fanny-Pejčić Nina Tornado Dance Club SER
2 99 Funky Duo Youth Horváth Szanella-PuskásTamara Tornado Dance Club SER
               
1 101 Funky Duo Junior Domonkos Kincső - Kőszegi Gréta REBEL LION HU
2 100 Funky Duo Junior Papp Veronika - Karsai Gréta CSILLAG SHOW HU
               
1 102 Funky Duo Adult Lehocki Timea-Kökény Adrienn Tornado Dance Club SER
2 103 Funky Duo Adult Langó Nikolett - Mátyus Petra TIGERS SE HU
               
1 106 Funky Small Group Adult   DANCE  FEELING HU
2 105 Funky Small Group Adult Funky csajok REBEL LION HU
3 104 Funky Small Group Adult   TIGERS SE HU
               
1 108 Funky Formation Youth The Best Tornado Dance Club SER
2 107 Funky Formation Youth   DANCE  FEELING HU
3 109 Funky Formation Youth BE MY BABY Dance With Me RO
               
1 110 Funky Formation Junior Lady Gaga RELEVÉ TSE HU
               
1 114 Street Dance Revue Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
2 117 Street Dance Revue Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
3 111 Street Dance Revue Solo F Youth Czumaj Oliwia FANABERIA PL
4 116 Street Dance Revue Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
5 113 Street Dance Revue Solo F Youth Grabowicz Aleksandra Klub Sportowy Jaszczur PL
6 112 Street Dance Revue Solo F Youth Stamantin Ema Rok Dance! RO
               
1 122 Street Dance Revue Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
2 120 Street Dance Revue Solo F Junior Virtics Bettina DANCE  FEELING HU
3 119 Street Dance Revue Solo F Junior Redeł Aleksandra Klub Sportowy Jaszczur PL
4 123 Street Dance Revue Solo F Junior Lakó Dorina PL TEAM HU
5 121 Street Dance Revue Solo F Junior Karsai Gréta CSILLAG SHOW HU
6 118 Street Dance Revue Solo F Junior Papp Veronika CSILLAG SHOW HU
7 124 Street Dance Revue Solo F Junior Bianca Suteu  Rok Dance! RO
               
1 127 Street Dance Revue Solo F Adult Świerczewska Wiktoria FANABERIA PL
2 125 Street Dance Revue Solo F Adult Madoń Klaudia FANABERIA PL
               
1 128 Street Dance Revue Solo M Youth Virtics Norbert DANCE  FEELING HU
2 129 Street Dance Revue Solo M Youth Kacprzak Damian  Klub Sportowy Jaszczur PL
               
1 134 Street Dance Revue Duo Junior Papp Veronika - Karsai Gréta CSILLAG SHOW HU
2 135 Street Dance Revue Duo Junior Spaczér Virág - Horváth Antónia DANCE  FEELING HU
3 133 Street Dance Revue Duo Junior Meksz Vanessza - Lakó Dorina PL TEAM HU
               
1 136 Street Dance Revue Duo Adult Blau Matthäus, Irksousi Mohamed White Steps RO
               
1 137 Street Dance Revue Small Group Mini Carpinis  Rok Dance! RO
2 138 Street Dance Revue Small Group Mini Falling in Love Dance Feeling HU
               
1 140 Street Dance Revue Small Group Youth Zgraja Zgraja PL
2 139 Street Dance Revue Small Group Youth Carpinis  Rok Dance! RO
               
1 141 Street Dance Revue Small Group Junior Zgraja Zgraja PL
2 142 Street Dance Revue Small Group Junior PL Team PL TEAM HU
3 143 Street Dance Revue Small Group Junior Csillag Show CSILLAG SHOW HU
               
1 144 Street Dance Revue Small Group Adult TRANSFORMENS Dr. Kiss Imre Művelődési Kör SER
               
1 145 Street Dance Revue Formation Mini  Hip-Hop  Rok Dance! RO
               
1 147 Street Dance Revue Formation Youth Zgraja Zgraja PL
2 146 Street Dance Revue Formation Youth Carpinis  Rok Dance! RO
               
1 149 Street Dance Revue Formation Junior Guess What Palatul Copiil Craiova RO
2 152 Street Dance Revue Formation Junior Zgraja Zgraja PL
3 150 Street Dance Revue Formation Junior Hip-Hop’s  Rok Dance! RO
               
1 154 Street Dance Revue Formation Adult   DANCE  FEELING HU
2 153 Street Dance Revue Formation Adult   TIGERS SE HU
3 151 Street Dance Revue Formation Adult   PL TEAM HU
               
               
1 155 SPORT ROCKY Couple Mini Bényei Borisz - Horváth Jázmin TELKI SE HU
2 156 SPORT ROCKY Couple Mini Varga Krisztián – Csizmadia Hanna TELKI SE HU
               
1 157 SPORT ROCKY Couple Youth Póké Benedek – Varga Evelin TELKI SE HU
2 158 SPORT ROCKY Couple Youth Pátkai Bence - Kajtor Kamilla TELKI SE HU
               
1 160 SPORT ROCKY Small Group Mini   TELKI SE HU
2 159 SPORT ROCKY Small Group Mini   TELKI SE HU
               
    Final          
1 168 Disco Dance Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
2 166 Disco Dance Solo F Youth Kiss Virág Vörösmarty ANGEL DANCE HU
3 161 Disco Dance Solo F Youth Nagy Kíra Vörösmarty ANGEL DANCE HU
4 164 Disco Dance Solo F Youth Zigyarev Alekszandra Tornado Dance Club SER
5 165 Disco Dance Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
6 170 Disco Dance Solo F Youth Pietras Aleksandra ABSTRAKT PL
    Semifinal           
1 165 Disco Dance Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
2 161 Disco Dance Solo F Youth Nagy Kíra Vörösmarty ANGEL DANCE HU
2 166 Disco Dance Solo F Youth Kiss Virág Vörösmarty ANGEL DANCE HU
4 170 Disco Dance Solo F Youth Pietras Aleksandra ABSTRAKT PL
5 164 Disco Dance Solo F Youth Zigyarev Alekszandra Tornado Dance Club SER
6 168 Disco Dance Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
7 171 Disco Dance Solo F Youth Csuvik Andrea MTE BOLERO Serbia SER
8 163 Disco Dance Solo F Youth Rusiecka Patrycja EGURROLA DANCE STUDIO PL
9 169 Disco Dance Solo F Youth Nagy Dorottya MTE BOLERO Serbia SER
10 162 Disco Dance Solo F Youth Bata Anna MTE BOLERO Serbia SER
11 172 Disco Dance Solo F Youth Varnyú Kinga Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
12 173 Disco Dance Solo F Youth Meznerics Enikő Tornado Dance Club SER
13 167 Disco Dance Solo F Youth Leopold Hanna MTE BOLERO Serbia SER
               
               
1 174 Disco Dance Solo F Mini Kośnik Daria FANABERIA PL
2 177 Disco Dance Solo F Mini Berec Bettina TÁNCVARÁZS SE HU
3 176 Disco Dance Solo F Mini Świderska Natalia FANABERIA PL
4 178 Disco Dance Solo F Mini Krawczyk Klaudia  ABSTRAKT PL
5 175 Disco Dance Solo F Mini Barciak Wiktoria  ABSTRAKT PL
6 179 Disco Dance Solo F Mini Dragan Rianna Mini-Mini Reflex RO
               
               
1 180 Disco Dance Solo M Mini Klok Michał ABSTRAKT PL
               
1 183 Disco Dance Solo M Youth Grocholewski Kacper ABSTRAKT PL
2 184 Disco Dance Solo M Youth Stachlewski Szymon ABSTRAKT PL
3 181 Disco Dance Solo M Youth Jelonek Kacper  ABSTRAKT PL
4 182 Disco Dance Solo M Youth Buczek Marcin ABSTRAKT PL
               
1 187 Disco Dance Solo F Junior Stępniak Dominika  FANABERIA PL
2 190 Disco Dance Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
3 185 Disco Dance Solo F Junior Bac Wiktoria ABSTRAKT PL
4 189 Disco Dance Solo F Junior Mońka Barbara ABSTRAKT PL
5 188 Disco Dance Solo F Junior Rekecki Dorottya MTE BOLERO Serbia SER
6 186 Disco Dance Solo F Junior Karsai Gréta CSILLAG SHOW HU
               
               
1 193 Disco Dance Solo F Adult Regulska Katarzyna ABSTRAKT PL
2 197 Disco Dance Solo F Adult Koźbiał Agata ABSTRAKT PL
3 196 Disco Dance Solo F Adult Świerczewska Wiktoria FANABERIA PL
4 194 Disco Dance Solo F Adult Didon Eszter Vörösmarty ANGEL DANCE HU
5 191 Disco Dance Solo F Adult Berisa Suzana MTE BOLERO Serbia SER
               
1 202 Disco Dance Duo Mini Lako Selena – Bata Lara MTE BOLERO Serbia SER
2 201 Disco Dance Duo Mini Gontarek Wiktoria  ABSTRAKT PL
3 200 Disco Dance Duo Mini Mihály Zsanett - Szabó Alexandra DANCE  FEELING HU
4 199 Disco Dance Duo Mini Bac Natalia ABSTRAKT PL
5 198 Disco Dance Duo Mini Bicskei Petra- Kaszap Anna MTE BOLERO Serbia SER
6 203 Disco Dance Duo Mini Gál Noémi-Gaudai Sarolta Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
1 212 Disco Dance Duo Youth Lipska Paulina EGURROLA DANCE STUDIO PL
2 210 Disco Dance Duo Youth Kertics Katalin - Őrsi Fanni Vörösmarty ANGEL DANCE HU
3 208 Disco Dance Duo Youth Kośnik Daria FANABERIA PL
4 206 Disco Dance Duo Youth Klata Amelia ABSTRAKT PL
5 209 Disco Dance Duo Youth Bata Anna-Csuvik Andrea MTE BOLERO Serbia SER
6 205 Disco Dance Duo Youth Nagy Kíra - Vida Virág Vörösmarty ANGEL DANCE HU
7 207 Disco Dance Duo Youth Márjás Patrícia-Markov Milena Tornado Dance Club SER
8 211 Disco Dance Duo Youth Juhász Flóra-Nagy Dóra MTE BOLERO Serbia SER
9 204 Disco Dance Duo Youth Rostás Luca-Tukacs Renáta MTE BOLERO Serbia SER
               
1 216 Disco Dance Duo Junior Kieroń Julia ABSTRAKT PL
2 213 Disco Dance Duo Junior Mońka Barbara ABSTRAKT PL
3 214 Disco Dance Duo Junior Karácsonyi Nikoletta-Rekeczki Dorottya MTE BOLERO Serbia SER
4 215 Disco Dance Duo Junior Kuźma Julia EGURROLA DANCE STUDIO PL
               
1 219 Disco Dance Duo Adult Chudzyńska Milena ABSTRAKT PL
2 217 Disco Dance Duo Adult Koźbiał Agata ABSTRAKT PL
3 218 Disco Dance Duo Adult Özvegy Zsuzsanna-Berisa Seada MTE BOLERO Serbia SER
               
1 220 Disco Dance Couple Mini Klok Michał ABSTRAKT PL
               
1 223 Disco Dance Couple Youth Grocholewski Kacper ABSTRAKT PL
2 221 Disco Dance Couple Youth Pietras Hubert ABSTRAKT PL
3 222 Disco Dance Couple Youth Stachlewski Szymon ABSTRAKT PL
               
1 224 Disco Dance Small Group Mini Disco girls MTE BOLERO Serbia SER
2 226 Disco Dance Small Group Mini Sweet Angel’s Vörösmarty ANGEL DANCE HU
3 225 Disco Dance Small Group Mini ABSTRAKT ABSTRAKT PL
               
1 230 Disco Dance Small Group Youth Silver Angel’s Vörösmarty ANGEL DANCE HU
2 232 Disco Dance Small Group Youth Zgraja Zgraja PL
3 231 Disco Dance Small Group Youth Szkola Przemienieccy Szkola Tanca i Wdzieku B&W Przemienieccy PL
4 228 Disco Dance Small Group Youth Zgraja Zgraja PL
5 233 Disco Dance Small Group Youth Disco girls MTE BOLERO Serbia SER
6 227 Disco Dance Small Group Youth Disco girl Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
7 229 Disco Dance Small Group Youth Poisen MTE BOLERO Serbia SER
               
1 237 Disco Dance Small Group Junior ABSTRAKT ABSTRAKT PL
2 234 Disco Dance Small Group Junior Zgraja Zgraja PL
3 236 Disco Dance Small Group Junior Little Party MTE BOLERO Serbia SER
4 235 Disco Dance Small Group Junior ABSTRAKT ABSTRAKT PL
               
1 238 Disco Dance Small Group Adult ABSTRAKT ABSTRAKT PL
               
1 239 Disco Dance Formation Mini Zgraja Zgraja PL
               
1 241 Disco Dance Formation Youth Zgraja Zgraja PL
2 240 Disco Dance Formation Youth Szkola Przemienieccy Szkola Tanca i Wdzieku B&W Przemienieccy PL
               
1 242 Disco Dance Formation Junior Junior Team MTE BOLERO Serbia SER
2 243 Disco Dance Formation Junior Zgraja Zgraja PL
               
1 244 Disco Dance Formation Adult ABSTRAKT ABSTRAKT PL
               
1 246 Disco Freestyle Solo F Mini Kośnik Daria FANABERIA PL
2 247 Disco Freestyle Solo F Mini Barciak Wiktoria  ABSTRAKT PL
3 245 Disco Freestyle Solo F Mini Świderska Natalia FANABERIA PL
               
1 250 Disco Freestyle Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
2 251 Disco Freestyle Solo F Youth Pietras Aleksandra ABSTRAKT PL
3 249 Disco Freestyle Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
4 252 Disco Freestyle Solo F Youth Więch Marcelina FANABERIA PL
5 253 Disco Freestyle Solo F Youth Bozsóki Nina Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
6 248 Disco Freestyle Solo F Youth VLĂDUŢ ALEXANDRA Viorica Toma RO
               
1 256 Disco Freestyle Solo F Junior Bac Wiktoria ABSTRAKT PL
2 254 Disco Freestyle Solo F Junior Mońka Barbara ABSTRAKT PL
3 258 Disco Freestyle Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
4 257 Disco Freestyle Solo F Junior Redeł Aleksandra Klub Sportowy Jaszczur PL
5 255 Disco Freestyle Solo F Junior Kéringer Kinga Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
1 261 Disco Freestyle Solo F Adult Moneta Paulina Virtual Fun PL
               
1 264 Disco Freestyle Solo M Youth Grocholewski Kacper ABSTRAKT PL
2 265 Disco Freestyle Solo M Youth Stachlewski Szymon ABSTRAKT PL
3 262 Disco Freestyle Solo M Youth Jelonek Kacper  ABSTRAKT PL
4 263 Disco Freestyle Solo M Youth Buczek Marcin ABSTRAKT PL
               
1 266 Disco Freestyle Duo Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
2 268 Disco Freestyle Duo Youth Czumaj Oliwia FANABERIA PL
3 267 Disco Freestyle Duo Youth VLĂDUŢ ALEXANDRA, DINU BIANCA -VALENTINA Viorica Toma RO
               
1 269 Disco Freestyle Duo Junior STOLOJAN ANA, STREAŢĂ ALEXANDRA Viorica Toma RO
               
1 270 Disco Freestyle Small Group Mini Viorica Toma Viorica Toma RO
               
1 271 Disco Freestyle Small Group Junior Flexible girl Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
1 272 Disco Freestyle Formation Youth Viorica Toma Viorica Toma RO
               
               
1 277 Ballroom Show Couple Mini BORNAZ ARIANA GABRIELA, ŞENDRESCU TUDOR-GABRIEL Dance Show 39 RO
2 276 Ballroom Show Couple Mini Vals/ Bar Andrei & Maria Cristina Iacoban Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 280 Ballroom Show Couple Youth Ceaian Ramon, Ceaian Romana Let's dance Oradea RO
2 279 Ballroom Show Couple Youth GHIŢĂ DARIA-ELENA, NICOLAE RADU-TEODOR Dance Show 39 RO
3 278 Ballroom Show Couple Youth Vals / Mara Marcu & Alexandru Leabu Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 283 Ballroom Show Couple Junior Csizmadia Márk – Németh Emese HEMO WINNER VTE HU
2 281 Ballroom Show Couple Junior Gabera Andrei, Cimpan Ioana Let's dance Oradea RO
3 282 Ballroom Show Couple Junior Magui Catalin Constantin, Magui Cristina Constantina Let's dance Oradea RO
               
1 285 Ballroom Show Couple Adult Németh Lehel – Németh Anna HEMO WINNER VTE HU
2 287 Ballroom Show Couple Adult Vajda Ádám – Vajda Dóra HEMO WINNER VTE HU
3 286 Ballroom Show Couple Adult Csiki Norbert, Todoran Natalia Let's dance Oradea RO
4 284 Ballroom Show Couple Adult Terniceanu Sorin, Balog Cristina Maria Let's dance Oradea RO
               
1 289 Ballroom Show Formation Mini DANCE SHOW 39 Dance Show 39 RO
2 288 Ballroom Show Formation Mini Dance with the stars Onisifor Ghibu RO
               
1 290 Ballroom Show Formation Youth DANCE SHOW 39 Dance Show 39 RO
2 291 Ballroom Show Formation Youth Welcome to Burlesque Let's dance Targu Jiu RO
               
1 293 Ballroom Show Small Group Adult Black And White HEMO WINNER VTE HU
2 292 Ballroom Show Small Group Adult „Feeling Good” Just Dance RO
               
1 294 Tip-tap Formation Competitor Legyen béke! VONZÁS KTSE HU
               
1 296 Carribean/Latin Show   Couple Mini BORNAZ ARIANA GABRIELA, ŞENDRESCU TUDOR-GABRIEL Dance Show 39 RO
2 295 Carribean/Latin Show   Couple Mini Bachata/ / Leabu Bogdan & Bratu Alexandra Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 596 Ballroom Show Formation Adult Carol of the bells Just Dance RO
               
1 298 Carribean/Latin Show   Couple Youth  Stamatin Ema- Juganaru Raul  Rok Dance! RO
2 297 Carribean/Latin Show   Couple Youth ENESCU MARIA, NICU MARIUS-ŞTEFAN Dance Show 39 RO
3 299 Carribean/Latin Show   Couple Youth Ceaian Ramon Let's dance Oradea RO
               
1 303 Carribean/Latin Show   Couple Junior Puscau Sebastian Nagy Mercedesz Let's dance Oradea RO
2 301 Carribean/Latin Show   Couple Junior Magui Catalin Constantin, Magui Cristina Constantina Let's dance Oradea RO
3 304 Carribean/Latin Show   Couple Junior  Bogdan  Raul – Kerekes Medana  Rok Dance! RO
4 300 Carribean/Latin Show   Couple Junior Ionut Puschita  - Bianca Suteu  Rok Dance! RO
5 302 Carribean/Latin Show   Couple Junior Kormányos Sára - Takács Hunor Dr. Kiss Imre Művelődési Kör SER
               
1 305 Carribean/Latin Show   Couple Adult Vajda Ádám – Vajda Dóra HEMO WINNER VTE HU
2 309 Carribean/Latin Show   Couple Adult Németh Lehel – Németh Anna HEMO WINNER VTE HU
3 307 Carribean/Latin Show   Couple Adult Varga Marcell – Király Lilla HEMO WINNER VTE HU
4 308 Carribean/Latin Show   Couple Adult Lovasi L. Ottó-Vukov Anita Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
5 310 Carribean/Latin Show   Couple Adult Csiki Norbert, Todoran Natalia Let's dance Oradea RO
6 306 Carribean/Latin Show   Couple Adult Terniceanu Sorin, Iovanovici Diana Let's dance Oradea RO
               
1 312 Carribean/Latin Show   Small Group Youth Boom Boom HEMO WINNER VTE HU
2 311 Carribean/Latin Show   Small Group Youth DANCE SHOW 39 Dance Show 39 RO
               
1 315 Carribean/Latin Show   Small Group Junior Sunshine HEMO WINNER VTE HU
2 314 Carribean/Latin Show   Small Group Junior Latin-mix Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
3 313 Carribean/Latin Show   Small Group Junior Americano  Rok Dance! RO
               
1 316 Carribean/Latin Show   Small Group Adult Latin girl Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
1 317 Carribean/Latin Show   Formation Mini DANCE SHOW 39 Dance Show 39 RO
2 318 Carribean/Latin Show   Formation Mini Latino time  Rok Dance! RO
               
1 320 Carribean/Latin Show   Formation Youth DANCE SHOW 39 Dance Show 39 RO
2 319 Carribean/Latin Show   Formation Youth Latin mix PS GÁRDONYI HU
               
1 321 Carribean/Latin Show   Formation Junior Latino Show  Rok Dance! RO
2 323 Carribean/Latin Show   Formation Junior Latin dance Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
3 322 Carribean/Latin Show   Formation Junior LATIN MIX Dr. Kiss Imre Művelődési Kör SER
               
1 324 Carribean/Latin Show   Formation Adult Latin lányok Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
1 325 Ethnic/folk Solo F Riser Antusek Adrienn ART’S OK HU
               
1 326 Ethnic/folk Solo M Riser Bogdan Bentea APOLLO-Tirgu Mures RO
               
1 327 Ethnic/folk Duo Competitor Botházy Beatrix - Matócsi Gréta VONZÁS KTSE HU
               
1 328 Ethnic/folk Small Group Riser Suita de Dansuri Germane Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 329 Ethnic/folk Small Group Competitor ZSÁKOM-BÁKOM ART’S OK HU
               
1 331 Ethnic/folk Formation Riser Bollywood Mini-Mini Reflex RO
2 330 Ethnic/folk Formation Riser DANCE SHOW 39 Dance Show 39 RO
3 332 Ethnic/folk Formation Riser KALAPOM ART’S OK HU
4 333 Ethnic/folk Formation Riser Suita de Dansuri Internationale Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
    Final          
1 343 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Sebján Rozi VITALITÁS SE HU
2 344 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Regulska Katarzyna ABSTRAKT PL
3 336 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Sziklai Lili EVIA HU
4 337 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Oláh Luca EVIA HU
5 342 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Moneta Paulina Virtual Fun PL
6 335 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Tóth Réka ART’S OK HU
    Semifinal          
1 336 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Sziklai Lili EVIA HU
1 337 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Oláh Luca EVIA HU
3 342 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Moneta Paulina Virtual Fun PL
3 343 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Sebján Rozi VITALITÁS SE HU
3 344 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Regulska Katarzyna ABSTRAKT PL
6 335 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Tóth Réka ART’S OK HU
7 339 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Koźbiał Agata ABSTRAKT PL
8 341 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Nedelkovits Katalin PÁTYI SE HU
9 345 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Borics Klaudia ART’S OK HU
10 334 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Redeł Aleksandra Klub Sportowy Jaszczur PL
11 338 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Pasiuni/Puscau Iulia Fit Dance Oradea RO
12 340 Contemporary / Modern Dance Solo F Competitor Regrete/Daraban Kimberly Fit Dance Oradea RO
               
1 347 Contemporary / Modern Dance Duo Competitor Valuska Renáta - Zajti Kinga ART’S OK HU
2 346 Contemporary / Modern Dance Duo Competitor Oláh Luca - Bárdi Antónia EVIA HU
               
1 350 Contemporary / Modern Dance Couple Riser Csányi Fanni - Csányi Botond HAJNAL TÁNC HU
2 349 Contemporary / Modern Dance Couple Riser Leabu Bogdan & Bratu Alexandra Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 351 Contemporary / Modern Dance Couple Competitor Mateas Andrei George, Cimpan Ioana Let's dance Oradea RO
               
1 352 Contemporary / Modern Dance Small Group Riser   HAJNAL TÁNC HU
               
1 355 Contemporary / Modern Dance Small Group Competitor Hunger Games RELEVÉ TSE HU
2 354 Contemporary / Modern Dance Small Group Competitor FEKETEFEKETE ART’S OK HU
3 353 Contemporary / Modern Dance Small Group Competitor Összekapcsolt gondolatok EVIA HU
               
1 357 Contemporary / Modern Dance Formation Riser SZÓBESZÉD ART’S OK HU
2 356 Contemporary / Modern Dance Formation Riser   HAJNAL TÁNC HU
               
1 360 Contemporary / Modern Dance Formation Competitor HINTA ART’S OK HU
2 358 Contemporary / Modern Dance Formation Competitor Tükrök REBEL LION HU
3 361 Contemporary / Modern Dance Formation Competitor Szinapszis KOLIBRI TE HU
4 359 Contemporary / Modern Dance Formation Competitor ABSTRAKT ABSTRAKT PL
               
1 362 Balett Solo F Youth DINU IONELA- LILIANA Viorica Toma RO
               
1 364 Balett Solo F Competitor Tóth Réka ART’S OK HU
2 363 Balett Solo F Competitor Matócsi Fanni VONZÁS KTSE HU
               
1 365 Balett Formation Riser INVITATIE LA VALS Dance With Me RO
               
1 367 Jazz Solo F Riser Stępniak Karolina FANABERIA PL
2 369 Jazz Solo F Riser Narożniak Martyna  FANABERIA PL
3 371 Jazz Solo F Riser Więch Marcelina FANABERIA PL
4 366 Jazz Solo F Riser Czumaj Oliwia FANABERIA PL
5 370 Jazz Solo F Riser Marie, the aristocrat cat Mini-Mini Reflex RO
               
1 373 Jazz Solo F Competitor Koźbiał Agata ABSTRAKT PL
2 374 Jazz Solo F Competitor Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
3 372 Jazz Solo F Competitor Madoń Klaudia FANABERIA PL
4 375 Jazz Solo F Competitor Tóth Imola VITALITÁS SE HU
               
1 377 Jazz Small Group Riser State of Shock VITALITÁS SE HU
2 378 Jazz Small Group Riser Aquila tánca VONZÁS KTSE HU
               
1 380 Jazz Formation Competitor Burlesque REBEL LION HU
               
1 385 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Bóna Aranka KOLIBRI TE HU
2 386 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Ragats Klaudia MRL KLUB HU
3 383 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Bencsik Fanni HAJNAL TÁNC HU
4 388 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Sebestyén Sára HAJNAL TÁNC HU
5 387 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Visul/Bolos Carla Fit Dance Oradea RO
6 384 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Eu si lumea mea/Musca Diana Fit Dance Oradea RO
7 382 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser Butterfly: Fatima Marinecová ZUS-MAI Balog nad Iplom SLO
8 381 Contemporary / Modern Dance Solo F Riser GEORGESCU ALEXIA -ANDREEA Viorica Toma RO
               
1 389 Contemporary / Modern Dance Solo M Riser Csányi Botond HAJNAL TÁNC HU
               
1 392 Contemporary / Modern Dance Duo Riser Forgács Eszter - Ragats Klaudia MRL KLUB HU
2 391 Contemporary / Modern Dance Duo Riser Gábor Lili - Vass Rita ART’S OK HU
3 390 Contemporary / Modern Dance Duo Riser Boros Szonja - Sebestyén Sára HAJNAL TÁNC HU
               
    Final          
1 397 Dance Show  Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
2 395 Dance Show  Solo F Youth Pietras Aleksandra ABSTRAKT PL
3 399 Dance Show  Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
4 401 Dance Show  Solo F Youth Szécsi Nóra ART’S OK HU
5 416 Dance Show  Solo F Youth Ragács Kincső PS GÁRDONYI HU
6 394 Dance Show  Solo F Youth Wiezner Anikó TIGERS SE HU
    SemiFinal          
1 395 Dance Show  Solo F Youth Pietras Aleksandra ABSTRAKT PL
1 399 Dance Show  Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
3 397 Dance Show  Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
4 401 Dance Show  Solo F Youth Szécsi Nóra ART’S OK HU
4 416 Dance Show  Solo F Youth Ragács Kincső PS GÁRDONYI HU
6 394 Dance Show  Solo F Youth Wiezner Anikó TIGERS SE HU
7 402 Dance Show  Solo F Youth Ritmuri latine/Cuc Medana Fit Dance Oradea RO
8 393 Dance Show  Solo F Youth Gogłuska Konstancja  FANABERIA PL
9 400 Dance Show  Solo F Youth Friderics Márta MRL KLUB HU
10 396 Dance Show  Solo F Youth Kiss Boglárka TIGERS SE HU
11 398 Dance Show  Solo F Youth DINU IONELA- LILIANA Viorica Toma RO
12 403 Dance Show  Solo F Youth VINTER PATRICIA- Cabaret  Kalliope RO
    Final          
1 408 Dance Show  Solo F Junior Bac Wiktoria ABSTRAKT PL
1 413 Dance Show  Solo F Junior Incze Denissza SHOWTIME FITNESS HU
3 415 Dance Show  Solo F Junior Mońka Barbara ABSTRAKT PL
4 406 Dance Show  Solo F Junior Németh Szonja TIGERS SE HU
5 405 Dance Show  Solo F Junior Nedelkovits Katalin PÁTYI SE HU
6 409 Dance Show  Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
    Semifinal          
1 408 Dance Show  Solo F Junior Bac Wiktoria ABSTRAKT PL
1 415 Dance Show  Solo F Junior Mońka Barbara ABSTRAKT PL
3 413 Dance Show  Solo F Junior Incze Denissza SHOWTIME FITNESS HU
4 409 Dance Show  Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
5 405 Dance Show  Solo F Junior Nedelkovits Katalin PÁTYI SE HU
6 406 Dance Show  Solo F Junior Németh Szonja TIGERS SE HU
7 407 Dance Show  Solo F Junior STREAŢĂ ALEXANDRA Viorica Toma RO
8 410 Dance Show  Solo F Junior Tóth Imola VITALITÁS SE HU
9 414 Dance Show  Solo F Junior POP DENISA- Gheisa Kalliope RO
10 411 Dance Show  Solo F Junior Redeł Aleksandra Klub Sportowy Jaszczur PL
11 404 Dance Show  Solo F Junior CIUCIOIU IOANA- French girl Kalliope RO
12 412 Dance Show  Solo F Junior Speranta/Bobovsky Stefania Fit Dance Oradea RO
               
1 418 Dance Show  Solo F Mini Nagy Lora Szonja FUEGO HU
2 422 Dance Show  Solo F Mini Rapunzel/Selyem Eliza Fit Dance Oradea RO
3 426 Dance Show  Solo F Mini Almásy Rebeka VITALITÁS SE HU
4 425 Dance Show  Solo F Mini Kenyeres Léna KOLIBRI TE HU
5 423 Dance Show  Solo F Mini BIRO BEATRICE- Swan Kalliope RO
6 417 Dance Show  Solo F Mini Russian Dance: Fatima Marinecová ZUS-MAI Balog nad Iplom SLO
7 420 Dance Show  Solo F Mini Balázs Réka VITALITÁS SE HU
8 419 Dance Show  Solo F Mini MEZA DENISA- Darkness Queen Kalliope RO
9 421 Dance Show  Solo F Mini Krawczyk Klaudia  ABSTRAKT PL
10 424 Dance Show  Solo F Mini Barciak Wiktoria  ABSTRAKT PL
               
1 427 Dance Show  Solo M Youth Puskás Bálint PS GÁRDONYI HU
2 428 Dance Show  Solo M Youth Kacprzak Damian  Klub Sportowy Jaszczur PL
               
               
1 431 Dance Show  Solo F Adult Regulska Katarzyna ABSTRAKT PL
2 433 Dance Show  Solo F Adult Koźbiał Agata ABSTRAKT PL
3 434 Dance Show  Solo F Adult Sebján Rozi VITALITÁS SE HU
4 437 Dance Show  Solo F Adult Valuska Renáta ART’S OK HU
5 435 Dance Show  Solo F Adult Madoń Klaudia FANABERIA PL
6 436 Dance Show  Solo F Adult Máté Enikő Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
    Final          
1 449 Free Show Solo F Youth Ilosvay Beatrix SHOWTIME FITNESS HU
2 438 Free Show Solo F Youth Németh Noémi MAROSHÉVIZI FITNESS HU
3 444 Free Show Solo F Youth Frauenberger Panni MAROSHÉVIZI FITNESS HU
4 442 Free Show Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
5 441 Free Show Solo F Youth Darvas Dóra MAROSHÉVIZI FITNESS HU
6 447 Free Show Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
    Semifinal          
1 438 Free Show Solo F Youth Németh Noémi MAROSHÉVIZI FITNESS HU
1 441 Free Show Solo F Youth Darvas Dóra MAROSHÉVIZI FITNESS HU
1 444 Free Show Solo F Youth Frauenberger Panni MAROSHÉVIZI FITNESS HU
1 447 Free Show Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
1 449 Free Show Solo F Youth Ilosvay Beatrix SHOWTIME FITNESS HU
6 442 Free Show Solo F Youth Kowalska Laura FANABERIA PL
7 448 Free Show Solo F Youth Stea/Bolos Carla Fit Dance Oradea RO
8 445 Free Show Solo F Youth DINU BIANCA VALENTINA Viorica Toma RO
9 446 Free Show Solo F Youth Curcubeu/Pavel Cristina Fit Dance Oradea RO
10 439 Free Show Solo F Youth Nazdravana/Bartok Jennifer Fit Dance Oradea RO
11 440 Free Show Solo F Youth Inger negru/Belenesi Alisia Fit Dance Oradea RO
12 450 Free Show Solo F Youth CIRCUS Onisifor Ghibu RO
               
1 455 Free Show Solo F Mini Tóth Míra SHOWTIME FITNESS HU
2 458 Free Show Solo F Mini Pál Zsanett SHOWTIME FITNESS HU
3 452 Free Show Solo F Mini Cabrera Kovács Zafira SHOWTIME FITNESS HU
4 457 Free Show Solo F Mini Mica Rusoaica/Manea Nedeea Fit Dance Oradea RO
5 456 Free Show Solo F Mini Aurora/Gavrilas Sorana Fit Dance Oradea RO
6 454 Free Show Solo F Mini Bucurie/Pop Rebeca Fit Dance Oradea RO
7 451 Free Show Solo F Mini Pocahontas/Suciu Alesia Fit Dance Oradea RO
8 453 Free Show Solo F Mini MITRACHE ANA - ILINCA Viorica Toma RO
               
1 463 Free Show Solo F Junior Ilosvay Viktória SHOWTIME FITNESS HU
2 460 Free Show Solo F Junior Vörös Mariann Vilma SHOWTIME FITNESS HU
3 459 Free Show Solo F Junior Afro Girl/Szoke Bernadette Fit Dance Oradea RO
4 462 Free Show Solo F Junior KIRALY BOGLARKA Sunshine RO
5 464 Free Show Solo F Junior STOLOJAN ANA Viorica Toma RO
               
               
1 466 Free Show Solo F Adult Ofella Lili SHOWTIME FITNESS HU
               
1 469 Free Show Duo Mini Nagy Lolita - Bagdács Szonja MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 470 Free Show Duo Youth Soós Lili - Stefán Bernadett MAROSHÉVIZI FITNESS HU
2 560 Free Show Duo Youth Let’s Dance Onisifor Ghibu RO
               
1 475 Free Show Duo Junior Ilosvay Beatrix - Ilosvay Viktória SHOWTIME FITNESS HU
2 474 Free Show Duo Junior Dallos Dóra - Szabó Fanni MAROSHÉVIZI FITNESS HU
3 476 Free Show Duo Junior STOLOJAN ANA, STREAŢĂ ALEXANDRA Viorica Toma RO
4 472 Free Show Duo Junior Kiraly Boglarka,Penzes Petra Sunshine RO
               
1 477 Free Show Duo Adult Mátyus Petra – Németh Szonja TIGERS SE HU
               
1 479 Free Show Couple Junior Mateas Andrei George, Cimpan Ioana Let's dance Oradea RO
               
1 481 Free Show Small Group Mini Aloha SHOWTIME FITNESS HU
2 482 Free Show Small Group Mini Csodabogarak MAROSHÉVIZI FITNESS HU
3 480 Free Show Small Group Mini Viorica Toma Viorica Toma RO
               
1 483 Free Show Small Group Youth NFL MAROSHÉVIZI FITNESS HU
2 484 Free Show Small Group Youth Jungle Onisifor Ghibu RO
               
1 579 Dance Show  Couple Junior Mateas Andrei George, Cimpan Ioana Let's dance Oradea RO
               
1 485 Free Show Small Group Junior Kleopátra udvarában SHOWTIME FITNESS HU
2 486 Free Show Small Group Junior Viorica Toma Viorica Toma RO
               
1 487 Free Show Small Group Adult Zombie MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 488 Free Show Formation Mini Lolipopp MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 490 Free Show Formation Youth DO U LOVE ME Matrix Junior  RO
2 489 Free Show Formation Youth Viorica Toma Viorica Toma RO
               
1 491 Free Show Formation Junior Nature and Life Kalliope RO
               
    Final          
1 497 Fantasy Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
2 503 Fantasy Solo F Youth Diós Luca SHOWTIME FITNESS HU
3 493 Fantasy Solo F Youth Gogłuska Konstancja  FANABERIA PL
4 501 Fantasy Solo F Youth Bozsóki Nina Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
5 498 Fantasy Solo F Youth Hatvani Csenge A + A HU
6 494 Fantasy Solo F Youth Stefán Bernadett MAROSHÉVIZI FITNESS HU
    Semifinal          
1 497 Fantasy Solo F Youth Stępniak Karolina FANABERIA PL
2 503 Fantasy Solo F Youth Diós Luca SHOWTIME FITNESS HU
3 493 Fantasy Solo F Youth Gogłuska Konstancja  FANABERIA PL
4 501 Fantasy Solo F Youth Bozsóki Nina Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
5 494 Fantasy Solo F Youth Stefán Bernadett MAROSHÉVIZI FITNESS HU
6 498 Fantasy Solo F Youth Hatvani Csenge A + A HU
7 495 Fantasy Solo F Youth Narożniak Martyna  FANABERIA PL
8 572 Fantasy Solo F Youth Kustár Donatella MAROSHÉVIZI FITNESS HU
9 504 Fantasy Solo F Youth Więch Marcelina FANABERIA PL
10 500 Fantasy Solo F Youth PENZES PETRA Sunshine RO
11 499 Fantasy Solo F Youth I LOVE DIAMONDS Dance With Me RO
12 492 Fantasy Solo F Youth BODEA ANITA Sunshine RO
13 496 Fantasy Solo F Youth Country Girl Onisifor Ghibu RO
14 502 Fantasy Solo F Youth SASARAN OANA Sunshine RO
               
1 508 Fantasy Solo F Mini Nagy Lora Szonja FUEGO HU
2 509 Fantasy Solo F Mini Kośnik Daria FANABERIA PL
3 511 Fantasy Solo F Mini Fatima Marinecová ZUS-MAI Balog nad Iplom SLO
4 514 Fantasy Solo F Mini Spidergirl Mini-Mini Reflex RO
5 515 Fantasy Solo F Mini Tandari Napsugár MTE BOLERO Serbia SER
6 513 Fantasy Solo F Mini Bognár Eszter ART’S OK HU
7 506 Fantasy Solo F Mini Moksony Dorka MAROSHÉVIZI FITNESS HU
8 507 Fantasy Solo F Mini CLONA Dance With Me RO
9 510 Fantasy Solo F Mini Gulyás Dorina MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 518 Fantasy Solo F Junior Ochenkowska Zuzanna FANABERIA PL
2 520 Fantasy Solo F Junior Zahorecz Réka SHOWTIME FITNESS HU
3 517 Fantasy Solo F Junior Czobor Beatrix MAROSHÉVIZI FITNESS HU
4 521 Fantasy Solo F Junior Vörös Viktória MTE BOLERO Serbia SER
5 516 Fantasy Solo F Junior Stefán Alexandra MAROSHÉVIZI FITNESS HU
6 519 Fantasy Solo F Junior Neufeld Viktória MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 522 Fantasy Solo F Adult Świerczewska Wiktoria FANABERIA PL
               
1 524 Fantasy Solo M Adult Lőcsei Zoltán VONZÁS KTSE HU
               
1 525 Fantasy Couple Mini Dansul Papusii/ Bica Irina & Bogdan Leabu Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 526 Fantasy Duo Youth Diós Luca - Tóth Míra SHOWTIME FITNESS HU
2 527 Fantasy Duo Youth Gogucz Ingrid,Boros Dora Sunshine RO
               
1 528 Fantasy Duo Junior Vass Nóra - Heffler Lívia ART’S OK HU
2 530 Fantasy Duo Junior Incze Denissza - Zahorecz Réka SHOWTIME FITNESS HU
3 529 Fantasy Duo Junior Ember Dóra - Kulcsár Fanni MAROSHÉVIZI FITNESS HU
4 531 Fantasy Duo Junior Bianka Böjtösová-Sára Nagy ZUS-MAI Balog nad Iplom SLO
               
1 532 Fantasy Duo Adult Langó Nikolett - Simon Brigitta TIGERS SE HU
               
1 535 Fantasy Small Group Mini NYUSZI-ROCKY ART’S OK HU
2 534 Fantasy Small Group Mini Pingvinek MTE BOLERO Serbia SER
3 536 Fantasy Small Group Mini Dols  Rok Dance! RO
3 533 Fantasy Small Group Mini Fognyűvő manók MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 538 Fantasy Small Group Youth Afrika Feeling SHOWTIME FITNESS HU
2 540 Fantasy Small Group Youth Kéményseprők MAROSHÉVIZI FITNESS HU
3 537 Fantasy Small Group Youth ÉN KICSI LABDÁM ART’S OK HU
4 539 Fantasy Small Group Youth EGIPTIAN DANCE Sunshine RO
               
1 541 Fantasy Small Group Junior Stewardess MAROSHÉVIZI FITNESS HU
2 542 Fantasy Small Group Junior   MRL KLUB HU
3 543 Fantasy Small Group Junior SAILOR S  DANCE Sunshine RO
               
1 544 Fantasy Small Group Adult Kávéházi story MAROSHÉVIZI FITNESS HU
               
1 599 Fantasy Formation Youth Dolls Kalliope RO
2 549 Fantasy Formation Youth 7 törpe az erdőben MRL KLUB HU
3 547 Fantasy Formation Youth MEXICO SHOW Dr. Kiss Imre Művelődési Kör SER
4 550 Fantasy Formation Youth Rain Onisifor Ghibu RO
5 548 Fantasy Formation Youth Un vis Implinit Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 553 Fantasy Formation Junior KIVÁLASZTVA ART’S OK HU
2 552 Fantasy Formation Junior Rendetlen hangjegyek MAROSHÉVIZI FITNESS HU
3 551 Fantasy Formation Junior Nanny a és a többiek MRL KLUB HU
               
1 554 Fantasy Formation Adult Babák ADOL HU
2 555 Fantasy Formation Adult Az operaház fantomja Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
               
1 586 Dance Show  Small Group Youth FANABERIA FANABERIA PL
2 582 Dance Show  Small Group Youth AMENO ART’S OK HU
3 587 Dance Show  Small Group Youth Mambo Italiano Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
               
1 558 Dance Show  Duo Mini Balázs Réka - Marinec Fatima VITALITÁS SE HU
2 557 Dance Show  Duo Mini Czauner Lili - Férhezli Viktória ART’S OK HU
3 559 Dance Show  Duo Mini Gontarek Wiktoria  ABSTRAKT PL
4 556 Dance Show  Duo Mini Barciak Wiktoria  ABSTRAKT PL
               
               
1 561 Dance Show  Duo Youth Ádám Gréta Cintia - Muhari Zsófia PS GÁRDONYI HU
2 562 Dance Show  Duo Youth Wiezner Anikó - Kiss Boglárka TIGERS SE HU
3 564 Dance Show  Duo Youth Török Flóra - Galambos Viktória MRL KLUB HU
4 563 Dance Show  Duo Youth Kądziela Alicja ABSTRAKT PL
               
1 565 Dance Show  Duo Junior Mońka Barbara ABSTRAKT PL
2 567 Dance Show  Duo Junior Kieroń Julia ABSTRAKT PL
3 570 Dance Show  Duo Junior Juhász Nóra - Lennert Kinga PÁTYI SE HU
4 566 Dance Show  Duo Junior Bak Réka - Palotai Bori MRL KLUB HU
5 571 Dance Show  Duo Junior Lollipop: Bianka Böjtösová-Sára Nagy ZUS-MAI Balog nad Iplom SLO
               
1 574 Dance Show  Couple Mini Dansul Piratilor / Leabu Bogdan & Bratu Alexandra Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 576 Dance Show  Couple Youth Stachlewski Szymon ABSTRAKT PL
2 578 Dance Show  Couple Youth Deák Henrietta - Kéri Viktor Zsolt PS GÁRDONYI HU
3 575 Dance Show  Couple Youth Charleston/ Scherer Erwin & Marcu Mara Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
4 577 Dance Show  Couple Youth Tango/ Bratu Alexandra & Alexandru Leabu Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 581 Dance Show  Small Group Mini Baj van a részeg tengerésszel PS GÁRDONYI HU
2 584 Dance Show  Small Group Mini Csajos délután EVIA HU
3 585 Dance Show  Small Group Mini Pirates  Rok Dance! RO
4 583 Dance Show  Small Group Mini Haschen Party Trupa de Dans "Hansel si Gretel" RO
               
1 592 Dance Show  Small Group Junior BUBORÉK ART’S OK HU
2 589 Dance Show  Small Group Junior   TIGERS SE HU
3 591 Dance Show  Small Group Junior Doctor, doctor VITALITÁS SE HU
4 590 Dance Show  Small Group Junior ABSTRAKT ABSTRAKT PL
               
1 593 Dance Show  Small Group Adult Flow EVIA HU
2 595 Dance Show  Small Group Adult Requiem MAROSHÉVIZI FITNESS HU
3 594 Dance Show  Small Group Adult Let's Dance APOLLO-Tirgu Mures RO
               
1 598 Dance Show  Formation Mini Floarea soarelui Fit Dance Oradea RO
2 597 Dance Show  Formation Mini Party Mini-Mini Reflex RO
               
1 607 Dance Show  Formation Youth Élet a dzsungelben PS GÁRDONYI HU
2 603 Dance Show  Formation Youth ABSTRAKT ABSTRAKT PL
3 601 Dance Show  Formation Youth Marry Poppins ADOL HU
4 605 Dance Show  Formation Youth Hernyócska a káposzták közt KOLIBRI TE HU
5 600 Dance Show  Formation Youth Style Dance Palatul Copiil Craiova RO
6 604 Dance Show  Formation Youth Exotic Birds Kalliope RO
7 608 Dance Show  Formation Youth Szivárvány Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
8 606 Dance Show  Formation Youth ET Matrix Junior  RO
9 602 Dance Show  Formation Youth Contesele Fit Dance Oradea RO
               
1 613 Dance Show  Formation Junior Kék elem KOLIBRI TE HU
2 610 Dance Show  Formation Junior ARCOK ART’S OK HU
3 609 Dance Show  Formation Junior Samurai Kalliope RO
4 614 Dance Show  Formation Junior ABSTRAKT ABSTRAKT PL
5 611 Dance Show  Formation Junior FOTON FOTON PL
6 612 Dance Show  Formation Junior Guess What Palatul Copiil Craiova RO
               
1 616 Dance Show  Formation Adult Be Italian ADOL HU
2 618 Dance Show  Formation Adult REGE ART’S OK HU
3 619 Dance Show  Formation Adult A Nagy Gatsby RELEVÉ TSE HU
4 620 Dance Show  Formation Adult ABSTRAKT ABSTRAKT PL
5 617 Dance Show  Formation Adult IELELE Fit Dance Oradea RO
6 615 Dance Show  Formation Adult Emlék... Petőfi S. Magyar Kultúrkör Óbecse SER
Honlap készítés