Hírek

Naptár

2018. December
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Eredmények Őszi Kupa 2015

 

hely rajt szám Egyesület: Cím: versenyző neve (szóló és duó)
    Street Dance szóló mini    
1 1 Energy Dance Cool Gyula   Füredi Barbara   
    Street Dance szóló gyerek    
1 4 Dance Feeling   Szabó Alexandra   
2 2 Energy Dance Cool Gyula   Oravecz Kata   
3 3 Dance Feeling   Mónus Cintia   
    Street Dance szóló serdülő lány    
1 9 Energy Dance Cool Gyula   Hajdú Gréta  
2 7 Destiny’s Dancers  Pull Up Tóth Klaudia
3 5 Energy Dance Cool Gyula   Sebestény Janka  
4 6 Magic Dance SE   Varga Ramóna   
  8 Dance Feeling   Mihály Zsanett  
5 427 MmM Mozgásműv. Műhely   Süle Renáta 
    Street Dance szóló serdülő fiú    
1 11 Energy Dance Cool Gyula   Balogh Barnabás   
2 425 Starlight Dance Company   Keserű Péter 
3 10 Energy Dance Cool Gyula   D. Varga Nimród  
    Street Dance szóló junior    
1 13 Energy Dance Cool Gyula   Boros Menta   
2 14 Energy Dance Cool Gyula   Dihel Vivien   
3 15 Energy Dance Cool Gyula   Olasz Ágnes   
4 12 Magic Dance SE   Soós Enikő   
    Street Dance szóló ifi    
1 19 Energy Dance Cool Gyula   Sztanoj Dorottya   
2 17 Energy Dance Cool Gyula   Papp Daniella   
3 18 Relevé TSE   Joó Regina   
4 20 Energy Dance Cool Gyula   Vég Barbara   
5 22 Magic Dance SE   Hidasi Rita   
6 16 Magic Dance SE   Tóth Lili   
7 21 Magic Dance SE   Nuszpl Szabina   
    Street Dance szóló felnőtt női    
1 26 Energy Dance Cool Gyula   Sipos Lilla   
2 23 PL Team   Lakó Dorina   
3 24 Energy Dance Cool Gyula   Antal Xénia 
4 25 Magic Dance SE   Ács Viktória Szonja   
    Street Dance szóló felnőtt férfi    
1 28 PL Team   Darai Dániel   
2 29 Energy Dance Cool Gyula   Takács Bence   
3 27 Destiny’s Dancers  Burial Bach Balázs
    Street Dance duó mini    
1 30 Magic Dance SE   Simonics Luca - Farkas Kitti Olga 
    Street Dance duó serdülő    
1 32 Energy Dance Cool Gyula   Oravecz Kata - Hajdú Gréta  
2 31 Energy Dance Cool Gyula   Sebestény Janka - D. Varga Nimród  
    Street Dance duó-trió junior    
1 35 Energy Dance Cool Gyula   Boros Menta - Balog Barnabás   
2 37 Freestyle Dance Factory   Markó Nikolett - Kósa Viviána -  Fejér Bernadett   
3 38 Energy Dance Cool Gyula   Dihel Vivien - Borszéki Barbara   
4 36 Magic Dance SE   Szabó Cintia - Helyes Vivien   
5 34 Savaria AMI Fire Barta Balázs - Barta Krisztián   
6 33 Destiny’s Dancers  Black Widow Kajári Boglárka - Payer Antónia
    Street Dance duó felnőtt    
1 39 Energy Dance Cool Gyula   Sipos Lilla  - Toldi Katalin   
2 40 PL Team   Lakó Dorina - Meksz Vanessza   
    Street Dance duó ifi    
1 43 Energy Dance Cool Gyula   Szatnoj Dorottya - Takács Bence   
2 42 Energy Dance Cool Gyula   Vég Barbara - Papp Daniella   
3 41 Magic Dance SE   Horváth Bianka - Dózsa Alexandra   
    Street Dance páros felnőtt    
1 44 PL Team   Darai Dániel - Meksz Vanessza   
    Street Dance kiscsoport junior    
1 48 Energy Dance Cool Gyula    
2 49 PL Team    
3 47 Magic Dance SE    
4 46 Destiny’s Dancers  Csábító veszély  
    Street Dance kiscsoport felnőtt    
1 52 Energy Dance Cool Gyula    
2 53 Energy Dance Cool Gyula    
3 51 PL Team    
4 50 Relevé TSE    
    Street Dance csapat serdülő    
1 54 Freestyle Dance Factory Supafly  
2 56 Savaria AMI Florida  
3 55 Destiny’s Dancers  A végzet  
    Street Dance csapat ifi-felnőtt    
1 58 Freestyle Dance Factory Beatangs  
2 59 Savaria AMI Monster  
3 60 Magic Dance SE    
    Open kiscsoport mini    
1 61 Mazotti Fitness Hangjegyek  
    Open kiscsoport gyerek    
1 63 Mazotti Fitness Gésák  
2 62 Mazotti Fitness Cowgirls  
    Open csapat junior    
1 65 PS Gárdonyi Kendők és torreádorok  
2 66 SZTC Táncszakosztály      Party Girls  
3 64 NRG Dance SE Karnevál  
    Open csapat ifi-felnőtt    
1 69 SZTC Táncszakosztály      Vámpír - rock  
2 68 Balance Dance Team Pápa Spirit  
3 67 Magic Dance SE    
    Open kiscsoport junior    
1 71 Balance Dance Team Pápa The Core  
2 70 SZTC Táncszakosztály      Rock And Girls  
    Open kiscsoport serdülő    
1 73 NRG Dance SE Vénusz  
2 74 SZTC Táncszakosztály      Super Stars  
3 72 SZTC Táncszakosztály      Rocking Girls  
    Kortárs szóló gyerek    
1 78 Kolibri Kolibri fióka Kenyeres Léna 
2 77 Hajnaltánc csoport Sail Csányi Botond
3 75 Vitalitás SE Amelie Lackó Fatima 
4 79 Hajnaltánc csoport Az első Takács Hanna 
5 76 Re-Flex Csak úgy jön... Seres Anna 
    Kortárs szóló serdülő    
1 81 Szigetszentmiklósi TK Harmónia Pócsfalvi Nelli
2 82 Hajnaltánc csoport Ador Győrvári Anna 
3 80 Béri Balog Ádám Általános Iskola Csak lélegezz… Lakatos Mirella 
4 428 MmM Mozgásműv. Műhely Ezüst dobozban Süle Renáta 
    Kortárs szóló junior    
1 87 Kolibri Hello Bóna Aranka 
2 90 Szigetszentmiklósi TK Áramlás Székely Kata
3 84 Szigetszentmiklósi TK El kell futnom… Bálint Evelin
4 91 Hajnaltánc csoport Dresssz Csányi Fanni 
5 86 Béri Balog Ádám Általános Iskola Éltető álmok Németh Anna 
6 83 Bódis-Nagy Katinka Táncstúdió Hullámok Biczó Lili
7 89 Hajnaltánc csoport Dorian Bencsik Fanni 
8 85 MRL Club   Fiderics Márta 
9 429 MmM Mozgásműv. Műhely Szárnyaszegett madár Karsai Lúcia
    Kortárs szóló ifi    
1 95 Szigetszentmiklósi TK Radioactive Ináncsi Klaudia
2 94 MRL Club   Ragats Klaudia 
3 92 Dance Feeling Elastic Heart Takács Nóra 
4 93 Limes SE Heart Cry Váradi Virág 
5 430 MmM Mozgásműv. Műhely Válaszra várva Széni Fanni  
    Kortárs szóló felnőtt    
1 96 Limes SE My Way Soós Viktória 
    Kortárs duó-trió junior     
1 100 Kolibri Megyek utánnad Kenyeres Léna - Bóna Aranka 
2 101 PS Gárdonyi Elfolyó idő Forgács Krisztina - Saly Bernadett - Pottondi Judit 
3 431 MmM Mozgásműv. Műhely Skinny Love Gál Regina - Karsai Lúcia - Pádár Dániel 
4 99 Re-Flex Na, bírod? Kohut Zsanett - Kopacz Jázmin 
    Kortárs duó ifi      
1 104 Szigetszentmiklósi TK Kör bezárul Ináncsi Klaudia - Kovács Eszter
2 433 Dance Feeling   Csobolyó Gabriella - Takács Nóra
3 103 MRL Club Dracula Forgács Eszter - Ragats Klaudia
4 102 Re-Flex Lay Down Gresó Krisztina - Béres Barbara 
    Kortárs duó-trió felnőtt    
1 107 PL Team „Say something…” Darai Dániel - Lakó Dorina - Meksz Vanessza 
2 106 Re-Flex A boldogság nem vár Gresó Krisztina - Béres Barbara - Máté Zsófi 
    Kortárs kiscsoport mini    
1 108 Re-Flex Játékos  
    Kortárs kiscsoport serdülő-gyerek    
1 111 Re-Flex Kapaszkodj!  
2 109 Re-Flex Megyünk, megyünk...  
3 110 Hajnaltánc csoport Színek  
    Kortárs kiscsoport junior     
1 114 Béri Balog Ádám Általános Iskola Emlékek ölelésében  
2 112 Re-Flex Egy kis beszélgetés  
3 113 Hajnaltánc csoport AC/DC  
4 432 MmM Mozgásműv. Műhely Csillagok között  
    Kortárs kiscsoport junior - ifi    
1 116 EtvieDanse Habanéra  
2 115 Kolibri Amazonok  
3 117 Re-Flex Ami összetartozik  
    Kortárs kiscsoport felnőtt     
1 118 Re-Flex Run  
2 119 PL Team Mintha a holnap nem létezne   
    Kortárs csapat gyerek    
1 120 Re-Flex A mi házunk  
2 121 PS Gárdonyi Lágyan  
    Kortárs csapat ifi     
1 124 EtvieDanse Memento  
2 122 Szigetszentmiklósi TK Arkangyal  
3 123 Béri Balog Ádám Általános Iskola Változó körök  
    Kortárs nagycsapat felnőtt     
1 125 Re-Flex Tapasztalat  
    Dance Show szóló mini    
1 143 Vasadi RSC La vie est belle Somodi Ajsa 
2 144 PS Gárdonyi Cini-cini kisegér Tóth-Varga Bettina 
3 141 Xenova Red Car Jakab Tamara 
4 142 Mazotti Fitness Meglepetés Németh Lola 
5 426 Mazotti Fitness Lollipop Kátay Lili
    Dance Show szóló gyerek    
1 129 Vitalitás SE Varázsdoktor Lackó Fatima 
2 131 Xenova Ősember Buza Gréta 
3 134 Mazotti Fitness Csintalan cica Kovács Fruzsina 
4 136 Xenova Esőlány Holló Boglárka 
5 135 PS Gárdonyi Egy régi padlás titkai László Nikoletta 
6 128 Xenova Miss Csuka Szonja 
7 133 Rus Rg Sport Chicago Kashuk Maria 
7 139 Xenova Novodny Duka Emma 
9 130 Mazotti Fitness Forma 1 Megyesi Réka 
10 127 Vasadi RSC Land Of The Remember Dombi Viktória 
11 138 Mazotti Fitness Szabadságszobor szabadsága Boér Panna 
12 137 Vasadi RSC Live Life Tóth Tamara 
13 140 Mazotti Fitness Nővé válás fortélyai Sulija Vanda 
    Dance Show szóló serdülő    
1 147 Limes SE My Heart Csaba Luca 
2 153 Bolero TSE A rózsafa álma Jávori Lili 
3 152 Relevé Dance Nostalgia Bánki Bernadett 
4 154 Limes SE Beautiful Life Szakács Fanni 
5 146 Limes SE Happy Moment Csaba Emese 
6 151 Mazotti Fitness Hair Hortobágyi Eszter 
7 149 Relevé Dance Dream Rózsahegyi Boglárka 
8 145 Vitalitás SE Jégvirág Almásy Rebeka 
9 150 Limes SE Aladdin Farkas Kitti 
    Dance Show szóló junior    
1 164 Limes SE Crazy Maros-Szabó Réka 
2 158 Gilda Max Fantasy/Titanium Földesi Lili 
3 155 Limes SE Szulejmán Berethalmi Anna 
4 159 PS Gárdonyi Csak egy rózsaszál Ádám Gréta Cintia 
5 162 Relevé Dance Memories Bodnár Anita 
6 157 PS Gárdonyi Utolsó emlékeim Birkás Dóra 
7 156 Mazotti Fitness Dream of Heaven Kende Panna 
8 160 Mazotti Fitness Londiner Bagó Dorottya 
9 161 Vasadi RSC The Boy Does Nothing Mikola Kitti 
    Dance Show szóló ifi    
1 170 Showtime Fitness Vágyakozás Incze Denissza 
2 167 Limes SE Impossible Nagy Dorottya 
3 169 Limes SE Breakpoint Váradi Virág 
4 168 Bolero TSE Kétségek között Janszky Flóra 
5 165 Mazotti Fitness Evita Sudár Luca 
    Dance Show szóló felnőtt    
1 172 Limes SE Moulin Rouge Soós Viktória 
2 171 Bolero TSE Menekülés Prutzki Cintia 
    Dance Show duó  serdülő    
1 177 Limes SE I Love It Csaba Lilla - Czili Kitti 
2 174 Bolero TSE Különleges barátság Nyári Zoé - László Fanni 
3 176 PS Gárdonyi Szív nèlkül nincs èlet Perczel Amira - Stocker Abigèl 
4 175 Limes SE Őrizlek Farkas Kitti - Farkas Lotti 
5 178 Limes SE Chocolate Kurucz Liza Kurucz Szintia 
    Dance Show duó mini    
1 179 PS Gárdonyi Legendàs szerelem Theisz Zoè - Bornai Andor Màrk 
    Dance Show duó gyerek    
1 180 PS Gárdonyi Pinokkió  Kattári Dóra - Réz Véta 
    Dance Show csapat mini    
1 183 Limes SE Aladdin  
2 181 Xenova Ding Dong  
3 182 Mazotti Fitness Jó reggelt!  
    Dance Show kiscsoport gyerek    
1 187 Rus Rg Sport Moldáv tánc  
2 188 Limes SE Rio  
3 185 Limes SE Fly Project  
4 186 Mazotti Fitness Rumbum  
5 184 Mazotti Fitness Can-can  
    Dance Show csapat gyerek    
1 189 Re-Flex Billy Holiday  
    Dance Show duó junior    
1 191 Limes SE BFF ( Best Frends Forever ) Berethalmi Anna - Maros-Szabó Réka 
2 193 Bolero TSE Összefonódás Pintér Rebeka Urbán Amina 
3 195 Mazotti Fitness Blues Brothers Szabó Johanna - Eggenhofer Liza - Vágó Virág 
4 190 MRL Club Arany és ezüst Palotai Bori - Fiderics Márta
5 194 PS Gárdonyi Szeretet terápia Veingertner Adrienn - Varga Zsófia 
    Dance Show duó ifi-felnőtt    
1 197 Spicc & Flex Táncegyüttes      Óh, azok a színészek! Pozsgai Cicelle - Pozsgai Dániel 
2 198 Limes SE Jackson Soós Viktória - Maros-Szabó Réka 
    Dance Show kiscsoport serdülő    
1 199 Piruett Tánc Stúdió Bóják  
2 200 Limes SE Just Go  
3 201 Piruett Tánc Stúdió Bonbon  
    Dance Show kiscsoport junior    
1 202 Relevé Dance Torn  
2 203 Bolero TSE Kártyacsata  
3 204 Mazotti Fitness Muskétások  
    Dance Show kiscsoport felnőtt    
1 205 Spicc & Flex Táncegyüttes      A magány fájdalma  
2 206 Relevé Dance Storm  
    Dance Show csapat junior    
1 207 Limes SE    
2 208 Re-Flex Alapozás  
    Free Show „B” szóló mini 2008-9    
1 209 ESMTK   Kliment Anna Sára
2 212 Maroshévizi Fitness Mickey Mause  Kozma Karola 
3 214 Maroshévizi Fitness Aloha Schiff Virág 
4 211 Showtime Fitness   Pápai Bianka 
5 213 Showtime Fitness   Lukács Regina 
    Free Show „B” szóló mini 2007    
1 215 NRG Dance SE   Szilczer Lili 
2 222 Showtime Fitness   Rényi Petra 
3 225 Maroshévizi Fitness Tiroli tánc Ember Zita 
4 227 NRG Dance SE   Nagy Noémi 
5 218 NRG Dance SE   Pesti Hanna 
6 221 SBFitness Bánhidi Anna Bánhidi Anna 
7 224 Showtime Fitness   Boros Barbara 
8 216 Showtime Fitness   Rizmayer Renáta 
9 223 Maroshévizi Fitness Pingvin Várkonyi Zita 
10 220 Maroshévizi Fitness Cowboy  Benkő Nóra 
11 219 Showtime Fitness   Vécsey Katica 
12 217 Maroshévizi Fitness   Győri Petra 
13 226 Showtime Fitness   Nagy Emília 
    Free Show szóló mini    
1 228 Showtime Fitness   Lukács Kitti 
2 230 ProFITeam Spanyol tánc Torda Boglárka 
3 229 ESMTK   Perényi Lilla 
4 232 Maroshévizi Fitness Zambézia Gulyás Dorina 
5 231 Maroshévizi Fitness Cuba Blatnyák Anna 
    Free Show „B” szóló gyerek 2006    
1 235 ESMTK   Kovács Emma 
2 237 Showtime Fitness   Kaposi Réka Boglára 
3 239 Showtime Fitness   Benedek Dalma 
4 234 ProFITeam Barbie Nádasi Petra 
5 240 ProFITeam Mókus lány Hajdu Kíra 
6 236 Maroshévizi Fitness Jégvarázs Csik Letícia 
7 233 Maroshévizi Fitness Violetta Nagy Lolita 
    Free Show „B” szóló gyerek 2005    
1 253 Showtime Fitness   Dockál Míra 
2 244 TopFitness   Gecser Enikő 
3 242 Showtime Fitness   Hegedűs Hentiette 
4 245 Showtime Fitness   Cabrera-Kovács Zafira 
5 249 ProFITeam Loca-Loca Sonkoly Sára 
6 248 Showtime Fitness   Rizmayer Regina 
7 247 TopFitness   Salga Léna 
8 241 Maroshévizi Fitness Indiai lány Kaminek Noémi 
9 251 Showtime Fitness   Fodor Napsugár 
10 243 SBFitness Csépe Orsolya Csépe Orsolya 
11 254 Maroshévizi Fitness Tel Vilmos Gothárd Henrietta 
12 252 Maroshévizi Fitness Yai Ho Orosz Tímea 
13 250 SBFitness   Vidor Hanna 
14 246 SBFitness   Bogdán Anna 
    Free Show szóló gyerek    
1 258 Showtime Fitness   Tóth Míra 
1 261 Showtime Fitness   Pál Zsanett 
2 262 ProFITeam Orosz tánc Herczku Milla 
3 132 Mazotti Fitness Kikelet Mihalek Hanna 
4 256 Maroshévizi Fitness Kéményseprő Moksony Dorka 
5 259 Showtime Fitness   Szántó Anita 
6 257 NRG Dance SE   Molnár Tamara 
7 260 Maroshévizi Fitness Rió Kovács Enikő 
8 255 Maroshévizi Fitness   Kerülő Anna 
    Free Show duó-trió mini    
1 263 ESMTK   Bondár Barbara - Perényi Lilla 
2 266 Maroshévizi Fitness Zebrák Várkonyi Zita – Gulyás Dorina 
3 265 SBFitness Dilibogyó Show Stolk Emma - Zöldi Alíz - Lakatos Lilla 
    Free Show duó-trió gyerek    
1 274 Showtime Fitness   Tóth Míra - Pál Zsanett 
2 275 ProFITeam Orosz történet Torda Boglárka - Herczku Milla 
3 267 TopFitness Zebrák Gecser Enikő - Salga Léna 
4 272 Showtime Fitness   Hegedűs Henriette - Szántó Anita 
5 270 ProFITeam Mókuslányok Hajdu Kíra - Nádasi Petra - Sonkoly Sára 
6 273 ESMTK   Kovács Emma - Bondár Tamara 
7 276 Maroshévizi Fitness   Blatnyák Anna – Kovács Enikő 
8 269 NRG Dance SE   Molnár Tamara - Szilczer Lili 
9 271 Maroshévizi Fitness Kígyók Csik Letícia – Győri Petra 
10 268 Showtime Fitness Cha Cha Kaposi Réka Boglárka - Vécsey Katica 
    Free Show csapat mini    
1 278 ESMTK    
2 279 Showtime Fitness Orange Beach  
3 277 Showtime Fitness Show Girls  
    Free Show kiscsoport gyerek    
1 280 Showtime Fitness Cirkusz  
2 281 NRG Dance SE Párduclányok  
    Free Show csapat gyerek    
1 283 Maroshévizi Fitness Aladin  
2 282 Showtime Fitness Beach  
    Free Show „B” szóló serdülő 2004    
1 288 NRG Dance SE   Kiss Gréta 
2 286 TopFitness   Bábel Virág 
3 293 Showtime Fitness   Bodzay Berta 
4 291 ProFITeam Nílus titka Ódor Dalma 
5 294 ProFITeam Menyasszony Hajdu Patrícia 
6 289 NRG Dance SE   Géczi Dorottya 
7 287 Showtime Fitness   Farkas Bianka 
8 285 Maroshévizi Fitness Orosz tánc Orosz Viktória 
9 290 Maroshévizi Fitness Vad tánc  Dávid Kincső 
10 292 SBFitness   Korsós Eszter 
11 284 ProFITeam Kung-Fu Leinemann Dorka 
    Free Show „B” szóló serdülő 2003    
1 301 Showtime Fitness   Bolla Rebeka 
2 300 TopFitness   Radnai Zsófia 
3 296 SBFitness   Patyi Jázmin 
4 298 Maroshévizi Fitness Swing Csercsa Klaudia 
5 303 NRG Dance SE   Nagymengyi Petra 
6 297 Showtime Fitness   Fridrik Lili 
7 304 Showtime Fitness   Major Korinna 
8 299 SBFitness   Ribet Nathalie 
9 302 Maroshévizi Fitness Running Győri Zsófia 
    Free Show szóló serdülő    
1 307 Showtime Fitness   Ilosvay Beatrix 
2 309 ProFITeam Víz Czinszki Réka 
3 310 Showtime Fitness   Strényi Petra 
4 306 NRG Dance SE   Szilczer Bianka 
5 308 ProFITeam Titkok őrzője Vittmann Larina 
6 305 Maroshévizi Fitness   Orr Jázmin 
    Free Show „B” szóló junior 2002    
1 323 Showtime Fitness   Csukás Petra 
2 319 Showtime Fitness   Radványi Fanni 
3 321 Showtime Fitness   Belényesi Bernadett 
4 318 ProFITeam Trónok harca Leitner Flóra 
5 314 TopFitness   Szilágyi Réka 
6 317 Showtime Fitness   Rózsahegyi Anna 
7 312 ProFITeam Katona Szabó Brigitta 
8 315 ProFITeam Party Herczeg Anna 
9 316 Maroshévizi Fitness Éhezők viadala Kun Natali 
10 313 Showtime Fitness   Bukva Blanka 
11 311 Showtime Fitness   Dóczy Maja 
12 320 Maroshévizi Fitness   Csuzda Nóra 
    Free Show „B” szóló junior 2001    
  325 TopFitness   Pelikán Réka 
1 329 Showtime Fitness   Wolf Anna 
2 327 Showtime Fitness   Fridrik Fanni 
3 328 ProFITeam Keresztapa Zsinkó Gréta 
4 326 Showtime Fitness   Papp Csenge 
5 324 Showtime Fitness   Danyi Blanka 
    Free Show szóló junior     
1 330 Showtime Fitness   Dzsupin Kitti 
2 332 Maroshévizi Fitness Amerika Kapitány Horváth Lizi 
3 333 Maroshévizi Fitness Mad Max Frauenberger Panni 
4 335 Showtime Fitness   Simon Alexa 
5 331 Mazotti Fitness Beethoven Pesti Bianka 
6 334 Mazotti Fitness Magic Vágó Virág 
    Free Show „B” szóló ifi     
1 344 TopFitness   Harmincz Lili 
2 342 Showtime Fitness   Pub Tímea 
3 337 TopFitness   Dori Renáta 
4 343 ProFITeam Assassin Kiss Csenge 
5 341 ProFITeam Nightwish Kovács Dorina 
6 340 Showtime Fitness   Gulla Brigitta 
7 336 Showtime Fitness   Hermann Dorottya 
    Free Show szóló ifi     
1 346 Showtime Fitness   Vörös Mariann Vilma 
2 348 Showtime Fitness Macskanő Ilosvay Viktória 
3 347 New Step Fittnesz    Sia Kamarás Bori 
4 349 TopFitness   Radnai Réka 
    Free Show szóló felnőtt    
1 351 ProFITeam Mascara Csernus Anna 
2 352 ProFITeam Assassin’s Creed Gergely Glória 
    Free Show duó-trió serdülő    
1 357 Showtime Fitness   Diós Luca - Ilosvay Beatrix 
2 353 NRG Dance SE   Haidar Liliána - Széphalmi Lilla - Géczi Dorottya 
3 356 Maroshévizi Fitness Farkasok Csercsa Klaudia – Orr Jázmin 
4 355 SBFitness Bajnokok Bogdán Anna - Patyi Jázmin - Ribet Nathalie 
5 354 Maroshévizi Fitness Jackson Szilágyi Vivien – Wetzl Virág 
    Free Show duó junior    
  358 Maroshévizi Fitness Gyémántrablók Mogyoróssy Eszter – Győri Zsófia 
1 359 Mazotti Fitness Kelet Kincsei Vágó Virág - Pesti Bianka 
2 361 ProFITeam Nátárádzsa gyöngyszemei Czinszki Réka - Leitner Flóra 
3 360 Maroshévizi Fitness Ördög/Angyal Stefán Bernadett – Németh Noémi 
    Free Show duó ifi    
1 363 Showtime Fitness   Ilosvay Viktória - Vörös Vilma 
2 364 TopFitness Batman Dori Renáta - Radnai Réka 
3 362 ProFITeam XXI.század Vittmann Larina - Nyéki Ivett 
    Free Show duó-trió felnőtt    
1 366 ProFITeam Egy testben két lélek Csernus Anna - Gergely Glória 
2 365 Showtime Fitness Up In The Air Bánszki Lili - Bánszki Panna - Fizel Rebeka 
    Free Show kiscsoport serdülő    
1 369 NRG Dance SE Hard  
2 367 TopFitness Négy évszak  
3 368 ProFITeam Cserkészek  
    Free Show csapat serdülő    
1 374 Showtime Fitness Sakk  
2 373 ESMTK    
3 370 Showtime Fitness Keleti tánc  
4 371 SBFitness Dzsungeltánc  
5 372 Showtime Fitness Limbo  
    Free Show csapat junior-ifi    
1 375 Maroshévizi Fitness Backsreet Girls   
2 376 Showtime Fitness Green Team  
    Free Show kiscsoport junior    
1 378 Maroshévizi Fitness Lady Gaga   
2 377 ProFITeam Álarcosbál  
    Free Show csapat ifi-felnőtt    
1 380 TopFitness Golden Girls  
2 381 Showtime Fitness Gésák  
3 379 Showtime Fitness Kylie  
    Free Show kiscsoport ifi-felnőtt    
1 382 Showtime Fitness Total Recall  
2 383 ProFITeam Lion King  
    Fantasy szóló mini    
1 384 Piruett Tánc Stúdió Szélmalom Nagy Fruzsina   
    Fantasy szóló gyerek    
1 388 Showtime Fitness Dzsungelben Hadnagy Veronika 
2 387 PS Gárdonyi Csalogány és a rózsa Jakubik Beatrix   
3 386 Szigetszentmiklósi TK Nesquik nyuszi Benke Dorina    
4 385 Szigetszentmiklósi TK Ördög vagy angyal? Kis Ramóna    
    Fantasy szóló serdülő    
1 390 Piruett Tánc Stúdió Tűzcsap Szerelem Kártik Kata   
2 389 Showtime Fitness Marionett Diós Luca   
3 392 Szigetszentmiklósi TK Tolvaj nő Szabó Hanna Sarolta    
4 391 Szigetszentmiklósi TK Az érem másik oldala Lövei Lara    
    Fantasy szóló junior    
1 396 Maroshévizi Fitness Csillagpor Stefán Bernadett   
2 397 Mazotti Fitness Avatar Eggenhofer Liza   
3 395 Piruett Tánc Stúdió Fordulatszámmérő Daróczi Sára   
4 398 Maroshévizi Fitness A négy elem Krisztián Antónia   
5 399 Maroshévizi Fitness Üveggömbbe zárva Vrabecz Viktória   
6 393 PS Gárdonyi Zorró álarca Ragács Kincső   
7 394 ESMTK Álarcosbál Bognár Dorina   
    Fantasy szóló ifi    
1 402 Maroshévizi Fitness Demóna Neufeld Viktória   
    Fantasy szóló felnőtt    
1 403 Maroshévizi Fitness Tükröm tükröm Stefán Alexandra   
2 404 Piruett Tánc Stúdió Törvényhozás Dévai Fanni  
3 405 Gilda Max Döntés Koroknyai Kamilla   
    Fantasy duó gyerek    
1 407 Maroshévizi Fitness Piroska és a Farkas Moksony Dorka - Kerülő Anna    
2 406 Piruett Tánc Stúdió Hegymászók Papp Panni - Nagy Blanka
    Fantasy duó serdülő    
1 410 Szigetszentmiklósi TK Pók háború Lövei Lara – Szabó Hanna Sarolta
2 409 MRL Club Kanna és csészéje Vass Kornélia - Németh Flóra   
    Fantasy duó junior    
1 411 Spicc & Flex Táncegyüttes      Hagyomány vagy modernizáció Falussy Kincső - Wagner Alíz
2 414 Mazotti Fitness Ádám és Éva Eggenhofer Liza - Vágó Virág   
3 412 Mazotti Fitness Háború és Béke Pesti Bianka - Kende Panna   
4 413 Piruett Tánc Stúdió Bilincs Arany Alma - Harangi Niki  
    Fantasy duó ifi    
1 416 ESMTK A jó és a rossz Sebestyén Rebeka - Pintér Panna   
    Fantasy duó felnőtt    
1 418 Platina TSE I Am Nothing Without You Hancz Bianka - Hancz Patrik   
2 417 Maroshévizi Fitness Rainbow Stefán Alexandra - Soós Lili   
    Fantasy kiscsoport junior    
1 419 Piruett Tánc Stúdió Szerencsesütik  
2 420 Piruett Tánc Stúdió Rendszám  
    Fantasy kiscsoport felnőtt    
1 422 Piruett Tánc Stúdió Szinkronban  
2 421 Maroshévizi Fitness Fáraó  
    Fantasy formáció junior    
1 424 Piruett Tánc Stúdió Vonalkód  
2 423 Szigetszentmiklósi TK A rakoncátlan borsók  
Honlap készítés